.: Forum Clubu 139 :. Strona Główna .: Forum Clubu 139 :.
Forum klubu 139.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sytem Kart 139
Autor Wiadomość
dj edy 
VIP 139
139 Team

Muzyka: trance, house
Nr. Użytkownika: 4
Wysłany: 17-05-2012, 10:09   Sytem Kart 139

Drodzy Pa?stwo!
Od dawna wiadomo ?e karty klubowe 139 nie s? wymagane jednak op?acalne. Pi?? lat spowodowa?o ?e tysi?ce z Was zdecydowa?o si? na ow? kart? i ma j? do dzisiaj. Ci którym si? ona uszkodzi?a nie musz? si? martwi? bo wystarczy naby? now? nie trac?c starego konta. Czy karta jest sprawna mo?na w ?atwy sposób przekona? si? przyk?adaj?c j? do czytnika w punkcie obs?ugi klienta przeznaczonym do nabijania punktów. Operacja wymiany lub wyrobienia nowej karty to czas oko?o 3 minut.

W dwóch etapach uruchamiamy system promocji i premiowania w stopniu drugim. Co to znaczy?

- promocja polega? b?dzie na odbieraniu gad?etów i nie tylko za punkty które macie lub b?dziecie mie? na swoim koncie
- system premiowania to nic innego jak w?a?nie zbieranie punktów tylko z ma?? ró?nic?

W pierwszej kolejno?ci pojawi si? panel na którym b?d? wy?wietlane gad?ety itp z opisem (gad?et + cena w z? + koszt w pkt czyli za ile punktów mo?esz go odebra?)
Druga faza to premiowanie punktami za wszystko co kupujecie w klubie. Ca?y patent polega na wewn?trznej walucie.

Oto krótki opis dla zainteresowanych.

Osoba która chce zbiera? punkty za dos?ownie wszystko w punkcie obs?ugi klienta wymienia sobie prawdziwe pieni?dze na walut? klubow?. Np daje 20 z? i otrzymuje równ? warto?? tylko w walucie klubowej. Podchodz?c do baru, id?c do ogródka p?aci t? walut?. Mo?e p?aci? zwyk?ymi pieni?dzmi ale te? nasz? walut?. Czym si? w takim razie ró?ni ???
A tym ?e wymieniaj?c na klubowe pieni?dze masz ju? w nich zawarte punkty bonusowe. Wszystko po to by kupuj?c np piwo system zlicza? Ci punkty.

Ca?e te zabiegi spowoduj? ?e w przypadku braku pieni?dzy w kieszeni mo?e okaza? si? ?e masz na koncie tyle punktów ?e za nie mo?esz odebra? klubow? walut? lub kupony na jedzienie, picie czy nawet bilet na kolejn? imprez?.

Pami?tajcie to wszytko jest tylko wy??cznie dla posiadaczy kart. Nie musisz mie? karty ale czy w takim przypadku nie warto ???

Zliczanie punktów jest ju? po wej?ciu do klubu w momencie jak przy?o?ysz kart? do czytnika. Tu dostajesz ustalon? ilo?? na dan? imprez?. Kolejne zarabianie ju? zale?y od Ciebie. Chcesz to b?dziesz musia? czy musia?a wymienia? sobie na nasz? walut? i ni? p?aci?.
Waluta b?dzie wa?na nawet je?li nie wykorzystasz jej w danym dniu. Mo?esz zabra? do domu i za tydzie? ni? p?aci?.

By? mo?e kto? b?dzie chcia? komu? zasili? konto punktowe w prezencie to te? b?dzie taka mo?liwo??.

Wszystko po to by Was nagradza? bo jeste?cie cz??ci? tego miejsca.

%Mondzia 
VIP 139

Zaproszone osoby: 3
Muzyka: bum bum bum
Nr. Użytkownika: 12880
Wysłany: 17-05-2012, 11:24   

?wietna inicjatywa! Warto o niej poinformowa? szersze grono nie tylko na forum, bo w okolicy to nowo?? i du?o osób na pewno zaciekawi :)

dj edy 
VIP 139
139 Team

Wysłany: 17-05-2012, 12:01   

To b?dzie na zasadzie eventowej tylko ?e na eventach nie zbiera si? punktów które potem mo?na zamienia? na wszystko.

+Jarrro20 

Muzyka: Hardy
Nr. Użytkownika: 13770
Wysłany: 17-05-2012, 20:04   

chyba na co? takiego czekali?my wyrabiaj?c karty:) moja s?u?y mi wiernie i widz? ?e d?ugo jeszcze po s?u?y:)

%Stanley777 
VIP 139

Muzyka: AntyShit ];)
Nr. Użytkownika: 10328
Wysłany: 17-05-2012, 21:05   

?wietna informacja, my?l? ?e nie raz skorzystam a mam nadzieje ?e tam cos tych punkcików si? uzbiera?o <marzyciel> :>

+Pawo 

Muzyka: HOUSE
Nr. Użytkownika: 13049
Wysłany: 17-05-2012, 22:27   

po 4 latach posiadania karty czas wreszcie zacz?? zbiera? punkty :D

Stell@ 

Muzyka: bum bum
Nr. Użytkownika: 24188
Wysłany: 17-05-2012, 22:41   

ten kto na to wpad? by? genialny hehe :P :P na prawd? super ;) teraz tylko punkty zbiera? ;) ;)

%Mondzia 
VIP 139

Zaproszone osoby: 3
Muzyka: bum bum bum
Nr. Użytkownika: 12880
Wysłany: 17-05-2012, 22:45   

Ciekawi mnie tylko cennik :) Ale liczy si? gest i uk?on w strone klubowiczów :)

dj edy 
VIP 139
139 Team

Wysłany: 17-05-2012, 22:54   

Wiadomo ?e nie mo?e tak by? ?e kto? raz przyjdzie i ju?... Ale mniej wi?cej tak wychodzi ?e i tak si? b?dzie op?aca?o.. Zreszt? co ja mówi? :) Teraz nie by?o nic i si? dopiero zacznie wi?c..

%arckee 
VIP 139

Muzyka: EH
Nr. Użytkownika: 4747
Wysłany: 18-05-2012, 07:58   

mam swoj? kart? 3,5 roku i kiedy jeszcze by? ta?szy bilet z kart? to jej u?ywa?em ale od d?u?szego czasu nie wi?c najwy?sza pora zacz?? nabija? punkty :)

%FazZi 
VIP 139

Muzyka: Taneczna
Nr. Użytkownika: 18217
Wysłany: 18-10-2013, 19:59   

Ja mam takie pytanie, troszk? nie typowe, a mo?e i g?upie, jednak do ko?ca nie by?o ?adnej oficjalnej informacji na ten temat, na dzie? dzisiejszy z tego co wiem strefa K139 nie ma, dlatego chcia?bym zasi?gn?? si? informacji czy w ogóle obecnie op?aca si? teraz wyrobi? kart? klubowicza?
Nie bywam w klubie tydzie? w tydzie?, bo kilometry :( jednak robi? swoje, ale zawsze jak nadarza si? jaka? okazja, to staram si? wybra? w?a?nie do 139 :)
Troszk? (kilka) imprez si? zaliczy?o ju? w 139

JStan 

Muzyka: Trance
Nr. Użytkownika: 25013
Wysłany: 18-10-2013, 21:50   

Przy??czam si? do pytania Fazziego, w ci?gu nieco ponad roku czasu ju? oko?o 30 imprez zaliczy?em, za ka?dym razem przyk?ada?em kart? do czytnika, no i co dalej... Kiedy si? dowiem co i jak z nazbieranymi punktami?? Jaki? gad?et by?by mile widziany!!

Odpowiedz do tematu