.: Forum Clubu 139 :. Strona Główna .: Forum Clubu 139 :.
Forum klubu 139.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia Prosze o rad? jakie i gdzie
Autor Wiadomość
Eintein 

Muzyka: klubowa
Nr. Użytkownika: 18745
Wysłany: 28-02-2010, 20:12   

A czy kto? z was ma jakies do?wiadczenia odno?nie szko?y typu ( Kszta?cenie na Stra?aka) jak si? nie myl? to cos takiego jest w Krakowie.

Ma kto? jakies poj?cie o czym? takim, bo w sumie robota zawodowego pa?stwowego stra?aka jest czym przynajmniej dla mnie atrakcyjnym.

%daryo4 
VIP 139

Muzyka: Trance
Nr. Użytkownika: 6140
Wysłany: 28-02-2010, 20:22   

Eintein mój kuzyn si? tam stara? dosta? ale odpad? na te?cie sprawno?ciowym...test pisemny zaliczy? ale sprawno?ciowego nie przeszed? :) podobno ci??ko si? jest dosta?

Eintein 

Muzyka: klubowa
Nr. Użytkownika: 18745
Wysłany: 28-02-2010, 20:48   

My?l? ?e sprawno?ciowy w moim przypadku b?dzie do przej?cia (gdzie? wyczyta?em ?e to jest podnoszenie na dr??ku, bieg 50m i 1000m)

Pytaniem pozostaje test pisemny, bo podobno jest z fizyki i chemii (czy z ca?ego materia?u chemii czy tylko z tego co do stra?y jest potrzebne, o ile takie cos jest).

No i czy po tym czym? dostan? prac? ?

%daryo4 
VIP 139

Nr. Użytkownika: 6140
Wysłany: 28-02-2010, 21:17   

Eintein nie wiem jak jest pó?niej z prac? ale wydaje mi si? ?e stra?ak zawsze b?dzie potrzebny i praca powinna by?

De La Rosa
[Usunięty]

Nr. Użytkownika: -1
Wysłany: 28-02-2010, 22:01   

Eintein napisał/a:
A czy kto? z was ma jakies do?wiadczenia odno?nie szko?y typu ( Kszta?cenie na Stra?aka) jak si? nie myl? to cos takiego jest w Krakowie.

Ma kto? jakies poj?cie o czym? takim, bo w sumie robota zawodowego pa?stwowego stra?aka jest czym przynajmniej dla mnie atrakcyjnym.

Zapewne chodzi o szkole aspirantow. Ciezko sie tam dostac, kolega juz 3 razy probowal i klapa.

%Asiunia2801 
VIP 139

Muzyka: ka?da :)
Nr. Użytkownika: 17160
Wysłany: 01-03-2010, 22:51   

Je?li chodzi o AGH to otworzylli fili? w Mielcu <lol> <lol> sama niewiem co to za kierunki tam s?. A co do uczelni w ogóle w Krakowie to uwa?am, ?e w ogóle ostatnio to tylko ?apówkarstwo sie liczy no i znajomo?ci. Juz nie b?de mówi? co si? dziej? na ASP, moja siostra si? tam uczy?a, (przygotowanie do studiów) i zrezygnowa?a w ogóle z tej uczelni na 90 wolnych miejsc 15 osób przyjmuj? tak normalnie z najlepszych napisanych matur a reszta to miejsca lektorkie zaj?te ju? jak dziecko bogatych rodziców jest w gimnazjum :/ :/ to samo by?o z dostaniem si? w Kraku do liceum plastycznego, pora?ka jak dla mnie, niewiem jak jest na innych uczelniach, ale napewno nie lepiej tyle, ?e tego nie wida?.... :/

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 02-03-2010, 11:05   

Hehe zawsze mozna isc na KupSeWyksztalcenie do Krakowa <lol>

[ Komentarz dodany przez: KubuS: 02-03-2010, 14:33 ]
W?a?nie chcia?em to napisa? wcze?niej, ale si? powstrzyma?em :x

Fifek9012 

Nr. Użytkownika: 9497
Wysłany: 04-03-2010, 19:01   

De La Rosa, majac plecy to tam mozesz isc:P chociaz teraz to jest Akademia Krakowska wiec jest wyzsza "ranga" od innych "wyzszych szkó?"i z tego co wiem to nawet ze to jest byle KSW to i tak cie predzej przyjma do roboty niz z innych tych prywatnych uczelni...to stary zabobon ktory jest wsrod studentow...zreszta licza sie plecy lub umiejetnosci bo papier to mozna sobie w ramke wsadzic i byc dumnym ze sie skonczylo studia:P

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 04-03-2010, 20:47   

De La Rosa, chodzi?es tam na studia, ?e masz tak? opinie????Hmm...bo wydaj? mi si?, ?e ?atwo tak gada? ka?demu którego w danym miejscu nie ma...a tak poza tym to ka?da prywatna uczelnia jest taka sama i funkcjonuje na takich samych zasadach...

KubuS 
VIP 139

Muzyka: techniczna :&
Nr. Użytkownika: 6901
Wysłany: 04-03-2010, 21:07   

Asiunia2801 napisał/a:
De La Rosa, chodzi?es tam na studia, ?e masz tak? opinie????Hmm...bo wydaj? mi si?, ?e ?atwo tak gada? ka?demu którego w danym miejscu nie ma...a tak poza tym to ka?da prywatna uczelnia jest taka sama i funkcjonuje na takich samych zasadach...

Tak si? sk?ada, ?e mam znajomych którzy tam studiuj? oraz znajomych znajomych ;) I jest dok?adnie tak. Egzaminy (w porównaniu do takich samych uczelni, tyle ?e nieprywatnych) s? na takim poziomie, ?e gimnazjalista nie mia?by problemu z zaliczeniem na 5 :)

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 04-03-2010, 21:16   

KubuS, no to ciekawe na jakich kierunkach, fajnie maj?...ja ko?cze tam studia licencjackie, ale tak ?atwo nie mam, ?ebym si? nie uczy?a i zdawa?a, nawet jak si? ucze to czasem zdarza mi si? obla? tak jak i teraz mam jeden egzamin w plecy bo pilnowa?o 5 gosci cepów i nawet si? ruszy? nie da?o <sciana> a swoj? drog? wa?ne jaka praca po?niej a tak mi si? ?ycie u?o?y?o, ?e studiuje jeszcze jeden kierunek dzienny i w?a?nie w nim zamierzam pracowa?, ale mniejsza o to. To nie chodzi tu, ?e bronie tej uczelni czy co? podobnego. Zdarza si?, ?e jakis wyk?adowca popatrzy na egzamin z przymru?eniem oka, ale to chyba na korzy?? studenta, jak przychodzi u mnie sesja to jestem za?amana bo cz?owiek uczy sie tyle i oblewa bo gosciu Ci dawali taki egzamin :/ ale ja nikogo nie bede przekonywa? komu ta szko?a nie pasuje to nie idzie i kropka. Ja te? mia?am do wyboru studia dzienne na AGHu gdzie sie dosta?am ale zrezygnowa?am tylko po to zeby mie? prac? i swoje pieniadze i studiowa? sobie zaocznie a na AGhu chyba bym sobie nie poradzi?a....teraz ucze si? dziennie i zaocznie tak?e mam nad czym siedzie?.... :/

[ Dodano: 04-03-2010, 21:19 ]
Tak samo jest na innych uczelniach prywatnych w Krakowie, moja kole?anka z któr? je?dze do krk studiuje na Tishnera i tegi ile ma marteria?ów do opanowania a ile ja to idzie si? za?amac...no ale jak sie zacze?o to trzeba sko?czy?

[ Dodano: 04-03-2010, 21:22 ]
KubuS, idz za mnie zdaj egzamin ze statystyki w sobote prosze!!!!! bede wdzi?czna <lol>
Ostatnio zmieniony przez Croolick 04-03-2010, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

kajman001
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2010, 00:14   

Cytat:
i teraz mam jeden egzamin w plecy bo pilnowa?o 5 gosci cepów i nawet si? ruszy? nie da?o

a no racja :D nie da si? ?ci?ga? to ci??ka uczelnia ;)

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2010, 10:57   

kajman001 napisał/a:
Cytat:
i teraz mam jeden egzamin w plecy bo pilnowa?o 5 gosci cepów i nawet si? ruszy? nie da?o

a no racja :D nie da si? ?ci?ga? to ci??ka uczelnia ;)

Hehe, co to za szkola co daja sciagac?
W podstawowce powinni za sciaganie surowo karac. Po prostu nie wiesz, to odkladasz kartke i koniec, a nie kombinujesz!!!!! Ale nie bede sie zaglebial bo znowu mnie szlag trafi jak dojde do jedego i samego wniosku.
Mam kolezanke, ktora twierdzi tak samo jak Ty, ze tam wcale lekko nie ma. Kolega zas mowi, ze tam przyjmuja wszystkich co popadnie. Strategia jest taka, zeby pozyskac sluchaczy, ktorzy zaplaca za semestr, podejda do egzaminow, ktorych nie zdadza bo sa za SLABI na ten kierunek, i robi sie przesiew, ze zostaja jacys z glowa. Tak czy siak nie mowie tego w zlosci, ale wiem co mi znajomi dookola mowia o tej uczelni. Kup Se Wyksztalcenie albo przedszkole najczesciej slysze. Nikt z mega mocna glowa nie idzie tam tylko na Polibude i AGh, taka prawda. Tam ida Ci co sa duzo slabsi i licza na szczescie, bo prywatna szkola. I wcale Cie nie chce urazic, tak sie utarlo o tej uczelni i tyle. Rozumiem jednak ze mozna sie irytowac jak ktos mowi o tej szkole kup se wyksztalcenie, a zdarzaja sie osoby co nie po to tam poszli.

KubuS 
VIP 139

Muzyka: techniczna :&
Nr. Użytkownika: 6901
Wysłany: 05-03-2010, 12:14   

Asiunia2801 napisał/a:

KubuS, idz za mnie zdaj egzamin ze statystyki w sobote prosze!!!!! bede wdzi?czna <lol>

Wcale nie powiedzia?em, ?e jest tak na ka?dych zaj?ciach i na ka?dym kierunku, ale zdarza si? i wiem to z pewnych ?róde? ;)
Co do egzaminu- niestety, o statystyce nie mam poj?cia. Mog? i??, ale nie bior? za to odpowiedzialno?ci ;)

gela 
Moderator
139 Team

Muzyka: TRANCE
Nr. Użytkownika: 5407
Wysłany: 05-03-2010, 12:16   

Asiunia2801, ja moge isc zdawac ze statystyki ;) bana? jak fix ;) uwielbiam matematyczne przedmioty ;) ja by?am zwolniona ze statystyki jako jedna z niewielu, bo mia?am same 5-tki na zajeciach ;) dlatego moge isc zdawac za ciebie , uwielbiam liczenie i zadania matematyczne
~~~~~~~~~~
Bo s?owo raz wypowiedziane, zostaje ju? na zawsze w pami?ci zapisane :(

Odpowiedz do tematu