.: Forum Clubu 139 :. Strona Główna .: Forum Clubu 139 :.
Forum klubu 139.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia Prosze o rad? jakie i gdzie
Autor Wiadomość
De La Rosa
[Usunięty]

Nr. Użytkownika: -1
Wysłany: 06-03-2010, 22:08   

Asiunia2801 napisał/a:
No ale tak jest jak si? ma i?? na studia tylko po to ?eby sobie studiowa? to po co w ogóle na nie i??

No ale 70% studentow tak chodzi <lol>

gela 
Moderator
139 Team

Muzyka: TRANCE
Nr. Użytkownika: 5407
Wysłany: 06-03-2010, 22:11   

De La Rosa napisał/a:
No ale 70% studentow tak chodzi
no niektórzy studiuja jeszcze po to by nie musiec isc do pracy ;) bo wiadome ze jak sie siedzi i nic nie robi w domu to rodzice utrzymywac wiecznie synka czy córeczki nie beda za darmo ;)
hehe --- choc i sa tez tacy ;) hehe
~~~~~~~~~~
Bo s?owo raz wypowiedziane, zostaje ju? na zawsze w pami?ci zapisane :(

%Asiunia2801 
VIP 139

Muzyka: ka?da :)
Nr. Użytkownika: 17160
Wysłany: 06-03-2010, 22:13   

No to nie dziwmy si? temu jacy s? lekarze, prawnicy, urz?dnicy czy piel?gniarki....

co do lasek, które dostaja prace przez ?ó?ko to nie tyczy si? to tylko dziewczyn z liceum, bo panienek z zawodówek te? to dotyczy i tu nie ma regu?y na to, a ludzie czasem si? dziwi?, ?e "takie nico" a na wysokim stanowisku

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 22:21   

Asiunia2801 napisał/a:
to nie tyczy si? to tylko dziewczyn z liceum, bo panienek z zawodówek te? to dotyczy
hehehehe ;) chiodzi?o mi ogólnie o srednie wykszta?cenie a wiadome ze i tez dziewczyny ze szkó? zawodowych to robia, musia?as zaznaczyc ze zawodówki tez ;) hehe
osobiscie mam kolezanki z zawodówek i liceów i powiem tylko tyle ze te z zawodówek maja wiecej czasemoleju w g?owie i pojecia o zyciu niz te z liceum ;) oczywiscie nie wszytskie takie sa, ale takie odnos?am wrazenie jak gada?am z takimi laskami ;) bo panienki z zawodówek wcale nie sa gorsze od panienek z liceum czy technikum a juz na pewno nie gorsze od studentek,
~~~~~~~~~~

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 22:24   

Gela nie przesadzaj. Nie wszyscy daja :cenzura: czy siedza w domu bo im sie nie chce studiowac. Zycie pisze najrozniejsze scenariusze.

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 22:27   

De La Rosa napisał/a:
Gela nie przesadzaj. Nie wszyscy daja :cenzura: czy siedza w domu bo im sie nie chce studiowac.

nie wytrzymam z co poniektórymi ;)
czy ja napisa?am ze wszyscy ?????????????????
teraz jest to na taka skale ze sie o tym pisze szerzej, a ty oczywiscie interpretujesz to po swojemu ;) i piszesz mi ze ja to napisa?am a nie napisa?am ;)
~~~~~~~~~~

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 22:30   

gela napisał/a:
De La Rosa napisał/a:
Gela nie przesadzaj. Nie wszyscy daja :cenzura: czy siedza w domu bo im sie nie chce studiowac.

nie wytrzymam z co poniektórymi ;)
czy ja napisa?am ze wszyscy ?????????????????
teraz jest to na taka skale ze sie o tym pisze szerzej, a ty oczywiscie interpretujesz to po swojemu ;) i piszesz mi ze ja to napisa?am a nie napisa?am ;)

Przeciez napisalem, ze nie wszyscy. Ty to piszesz w takim kontekscie, jakby kazdy kto ma bogatych starych byl nierobem, albo nie studiuje to juz jakis gorszy jest czy cos. Zly kontekst dobierasz. Wogule to nie wiem, czy Ty sluchasz Rycha Peji? Takie odnosze wrazenie. Twoje posty sa jak "o zyciu teksty nie przepisane z gazety"

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 22:34   

De La Rosa napisał/a:
Ty to piszesz w takim kontekscie, jakby kazdy kto ma bogatych starych byl nierobem, albo nie studiuje to juz jakis gorszy jest czy cos.
teraz to da?es swiadectwo temyu ,ze ty chyba nie wiesz o czym piszesz. ;) przeczytaj sobie pare postów wyzej co ja napisa?am ?? wywnioskuj cos z tego i pisz posta bo widze ze sie zagubi?es ;) nie napisa?am ze kazdy kto ma bogatych starych by? nierobem ! to raz.
po drugie to nie napisa?am ze ktos kto nie studiuje jest gorszy wrecz na odwrót. !!! wiec czytaj uwazniej, bo teraz to faktycznie da?es swiadectwo temu ze nie czytasz uwaznie ;)
~~~~~~~~~~

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 22:39   

Sama nie czytasz uwaznie. Zmien kontekst i po wszystkim.
To jak sluchasz Rycha Peji?
A moze wieje "zozdro?ci?" ? Hm?
Zmien kontekst <tak>

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 22:43   

De La Rosa napisał/a:
Sama nie czytasz uwaznie. Zmien kontekst i po wszystkim.
To jak sluchasz Rycha Peji?
A moze wieje "zozdro?ci?" ? Hm?
Zmien kontekst
heheheheh ;)
to ty go zmie? ;)
a co do reszty twojej wypowiedzi to powiem krótko szkoda odpisywa? ;) ... wi?c sobie daruj? ;)
~~~~~~~~~~

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 22:47   

gela napisał/a:
a co do reszty twojej wypowiedzi to powiem krótko szkoda odpisywa? ;) ... wi?c sobie daruj? ;)

zbyt czesto sobie darujesz, boli mnie to <placze>
Liczylem, ze dalej bedziesz mnie dissowac, a tutaj widze inny podarunek.
Szkoda.
Ja juz nic nie pisze, bo chyba wszystko tu zostalo powiedziane

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 06-03-2010, 22:54   

No mi sie juz dawno wydaje ?e chyba si? wszyscy nie zrozumieli?my dajmy se po razie na jakiej? imprezie i b?dzie po krzyku <lol> <lol> <lol>

kajman001
[Usunięty]

Wysłany: 07-03-2010, 17:29   

Asiunia2801,
ja nie mówi? , ?e na AGH jest naj naj bo nie jest ;)

a co rankingów mam krótki komentarz :
(najcz??ciej ) s? nie wa?ne dla tych co s? na uczelni co nisko na tym rankingu jest , mo?ecie mnie teraz zjecha? ale tak cz?sto bywa ;)

przyk?ad : Prawo na UJ , Prawo na KSW ?? czy ranking nie mówi nam prawdy ??
Administracja na UJ czy na wy?szej szkole bolka i lolka w kasince ma?ej ??

wiem , jak si? studiuje prawo na KSW a jak na UJ ;)
i nikt mi nie wmówi , ?e ranking nie odzwierciedla poziomu na uczelni . znam dok?adnie relacje osoby z ksw ;)

kto? tam napisa? , ?e ma wyk?adowców z AGH i mówi? , ?e macie wy?szy poziom a co maj? mówi? . trzeba zadowoli? klientów którzy p?ac? .

je?li rankingi uczelni dla was s? dalej ?mieszne to prosz? zobaczy? na studia osób które teraz robi? doktoraty oraz na osoby co wyk?adaj? swoj? wiedz? jakie studia uko?czyli

kolejna sprawa mo?ecie zobaczy? na plebiscyty na najlepszego studenta ma?opolski lub polski

i rankingi pracodawców

a teraz do kolegi co chce i?? na studia :
AGH - Matme musisz umie? , nie wa?ne jaki kierunek to s? studia in?ynierskie wi?c obowi?zuje pewniej zakres przedmiotów , ?eby by? ten tytu? . Chemia , fizyka , matma jest wsz?dzie . cz?sto mechanika i wytrzyma?o?? materia?ów . jak przejdziesz pierwszy rok i b?dziesz szcz??liwy , ?e to koniec to musz? Ci? rozczarowa? , ?e matma b?dzie Ci potrzebna do obliczania innych rzeczy ;)

%maxell 
VIP 139

Muzyka: T-HouseTechno
Nr. Użytkownika: 1470
Wysłany: 07-03-2010, 17:41   

kajman001 napisał/a:
a teraz do kolegi co chce i?? na studia :
AGH
to ja sie pod??cze - a przyk?adowo na agh wybieraj?c Turystyke i rekreacje - jak taki kierunek ma si? do matmy ??

aa i tak czytam osatnie 1,5 strony i my?l? sobie ?e z tematu o wyboru studiów zrobi?a si? rozmowa kto ile kiedy jak gdzie, sk?d i po co daje d*py wiec... ;)

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 07-03-2010, 19:33   

kajman001, ale mi nie chodzi o ?adne rankingi <lol> i tak nawet niewiem co jak stoi i jaka uczelnia na którym miejscu wiem tylko tyle, ?e UJ spad? ostatnio w rankingach, a przed nim jest AGH tyle wiem, mam mame nauczycielke, i ona mi ostatnio opowiada?a. Ale to jest wiadome, ?e uczelnia pa?stwowa jest lepsza od prywatnej i nie ma co do tego w?tpliwo?ci, bo to ka?dy wie, nie podoba?o mi si? jedynie to ?e kto? mówi, ?e na KA s? egzaminy, ?e ka?dy by zda? bo to nie prawda, egzaminy s? bardzo trudne!!!! np z ekonomi co mia?am ostatnio czy dzisiejsza statystyka :/ nie nauczy?am si? i obla?am proste....to ?e czasem na fuksa uda si? tam zda? to zale?y tylko i wy??cznie od wyk?adowcy, który przymknie oko...

[ Dodano: 07-03-2010, 19:38 ]
A tak poza tym uwa?am, ?e prywatne uczelnie s? dla ludzi, którzy ju? pracuj?, maj? sta?e dochody i sta? ich na studia niestacjonarne na uczelni prywatnej. Na KA jest du?o starszych osób które dokszta?caj? si? za kas?, mówi? tu o studiach zaocznych a nie o dziennych, bo tam na dziennych to po?al si? Bo?e podobno jest.... :/ same dzieciaki bogatych rodziców, którzy studiuj? sobie na prywatnej uczelni i maj? gdzie? wszystko bo tatu? zap?aci, ale mówie to jest ró?nica w studiowaniu dziennym i zaocznym ;)

Odpowiedz do tematu