.: Forum Clubu 139 :. Strona Główna .: Forum Clubu 139 :.
Forum klubu 139.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia Prosze o rad? jakie i gdzie
Autor Wiadomość
%kamilka 
VIP 139

Muzyka: house
Nr. Użytkownika: 2882
Wysłany: 05-03-2010, 12:57   

troszke to juz chyba nie jest w temacie...
zapraszam do pomocy koledze;)

%Asiunia2801 
VIP 139

Muzyka: ka?da :)
Nr. Użytkownika: 17160
Wysłany: 05-03-2010, 21:51   

No ka?dy wie lepiej wi?c co ja si? bed? na ten temat odzywa?....

[ Dodano: 05-03-2010, 22:03 ]
De La Rosa, ja s?ysza?am lepsze rozwini?cie K** Systematyczne Wp?aty, no ale to szczegó?, wiesz tylko s? ludzie co nawet tam by nie poszli bo im si? nie chce, albo maj? ma?e ambicje i pó?niej jest narzekanie ?e bida itp, tak naprawde to nie chodzi o to jaka uczlenie sie sko?czy?o tylko to co si? pó?niej bedzie robi? po studiach, mo?na sko?czy? AgH czy UJ i pracowa? za barem albo w tesco, bo roboty nie, grunt za?apa? sie do dobrej pracy i ?apa? kas? do swojej kieszeni <lol> kto teraz patrzy na sko?czona szko?e??? Licz? si? znajomo?ci i wiedza, a to jak si? kto? uczy i co ma w g?owie nie ?wiadczy nazwa uczelni jak? sko?czy? i ?e chodzi na KA i nie ma nic w g?owie bo takie myslenie jest my?leniem stereotypowym, ludzie sobie to wymy?lili i teraz si? tak przyje?o, ja uwa?a, ?e jesli si? samemu czego? nie próbuje i nie ma go gdzie? to gówno wie na ten temat i nie powinien si? wypowiada? tylko dlatego, ?e s?ysza?, ja te? s?ysz?am wiele rzeczy a dopóki sama sie nie przekonam nie potwierdzam, mnie na KA wiele rzeczy wkur** ale nie bede o nich mówi?...tak?e mówie co za róznica co si? sko?czy?o i gdzie wa?ne ?eby kiedy? bra? kase z czego? co si? w ?ebie zakodowa?o przez te lata nauki...

[ Dodano: 05-03-2010, 22:08 ]
kajman001 niewiem czy Ty studiujesz czy nie ale chyba wydaje mi si? ?e nie bo gdyby? studiowa? to wiedzia?bys co to rado?? na egzaminie jak da si? co? ?ciagn?? <lol> nie znam studenta, który jak nie umie wychodzi i jest szcze?liwy bo nie uda?o mu si? ?ciagn?c no co Wy ludzie mówicie <lol>

kajman001
[Usunięty]

Nr. Użytkownika: -1
Wysłany: 06-03-2010, 09:45   

Asiunia2801,
zaspokoj? Twoj? ciekawo?? .
tak , studiuje . dwa kierunki dziennie na AGH ;)
sprawa ?ci?gania - Tym si? ró?ni AGH od KSW , ?e najcz??ciej nie da si? ?ci?g przygotowa? bo jak mog? przewidzie? jakie zdanie dostane z problemem optymalizacyjnym lub zadanie z obróbki plastycznej ;)

pokory , pokory i jeszcze raz pokory ;)
nie chcia?aby? i?? do lekarza który ?ci?ga? na egzaminie ;)

nie wywy?szam AGH bo to zale?y od kierunku np. Budownictwo jest lepsze na PK a informatyka lub biomedyczna na AGH .

pozdrawiam ;)

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 11:49   

Asiunia2801 napisał/a:
kajman001 niewiem czy Ty studiujesz czy nie ale chyba wydaje mi si? ?e nie bo gdyby? studiowa? to wiedzia?bys co to rado?? na egzaminie jak da si? co? ?ciagn?? <lol> nie znam studenta, który jak nie umie wychodzi i jest szcze?liwy bo nie uda?o mu si? ?ciagn?c no co Wy ludzie mówicie <lol>

Gratuluje Ci mentalnosci, choc w takim kraju jak Polska akurat w tym momencie te gratulacje nie sa nic warte, bo po prostu takich osob jest wciaz mase.

Nie wiem co mialas na mysli piszac o TYCH CO NIE STUDIUJA. Jezeli myslisz, ze jak ktos nie studiuje to jest "tempy" to sie mylisz. Duzo jest osob, ktore mysla racjonalnie i zamiast tracic czas i pieniadze na studia, ktore nic by im nie daly wola robic co innego. Po co mam isc na kierunek po ktorym nic nie ma? (nawet jak sie go lubi nie bedzie pracy).
Chyba mi nie napiszesz, ze jak ktos jest orlem z matematyki pojdzie na resocjalizacje?
Sytuacja jest jaka jest i doswiadczenie jest najwazniejsze ale nie pisz mi znowu, ze jak ktos pojdzie na bardzo dobry kierunek nie znajdzie pracy.
A BIEDA to jest dopiero duza jak sie studiowalo i sie nie ma roboty!!!!

gela 
Moderator
139 Team

Muzyka: TRANCE
Nr. Użytkownika: 5407
Wysłany: 06-03-2010, 13:01   

De La Rosa napisał/a:
Jezeli myslisz, ze jak ktos nie studiuje to jest "tempy"
popieram, <tak> <tak> osobiscie wiele osob powinno sie wróci? ze swoj? wiedz? do podstawowki, nie wiem wogóle kto przepuszcza? tych ludzi z klasy do klasy, zal naprawde,
Zadaje lasce pytanie 2+2-3:2 a ta godzine zastanawiania i mówi 5 to wybaczcie ;) nie kazdy musi byc asem z matematyki , ale podstawy powinien zna? , a co do jezyka polskiego, to mozna waln?c literówke ale ?eby wyraz drzewo pisac tak--->dszewo to juz lekka przesada : ale to chyba w?asnie tacy co lubieli sciagac i wszystko spisywali, a jak przyjdzie co do czego to idziesz np do takiego pó?niejszego lekarza konowa?a i on ci antybiotyk na zwyk?y katar przepisuje, gdzie wiadome ze aby dac antybiotyk to trzeba zrobic wymaz ze sliny czy to bakteria czy wirus, bo na wirusa antybiotyk nie dzia?a tylko niszczy ?o??dek ;) no ale có? lekarze tego nie wiedza bo sciagaja na egzaminach ;) a co do biedy to powiem krótko, ;) kto chce pracowa? to prace znajdzie i tyle w tym temacie,

[ Komentarz dodany przez: KubuS: 06-03-2010, 13:46 ]
Cytat:
2+2-3:2

A ile to? :)
~~~~~~~~~~
Bo s?owo raz wypowiedziane, zostaje ju? na zawsze w pami?ci zapisane :(

%Omer 
VIP 139

Muzyka: EpiC! Trance
Nr. Użytkownika: 11842
Wysłany: 06-03-2010, 13:09   

gela napisał/a:
Zadaje lasce pytanie 2+2-3:2 a ta godzine zastanawiania i mówi 5 to wybaczcie

hmm :P a wychodzi tyle :P :>

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 13:29   

gela napisał/a:
;) kto chce pracowa? to prace znajdzie i tyle w tym temacie,

Tym, ktorzy bardzo chca pracowac i sumiennie nalezala by sie dobra praca, a rzadko sumiennosc idzie z w parze z wyplata.

Eh a juz myslalem, ze moze umowimy sie w Makdonaldsie po tym Twoim popieram

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 06-03-2010, 20:36   

De La Rosa, chodzi?o mi o te osoby, co nie studiuj? bo im sie nie chce, a wiele by w ?yciu mog?y osi?gn??, co do lekarzy nie bed? si? na ten tematy wypowiada? bo ka?dy wie jacy s? lekarze...chocia? pewnie ka?dy inny na ich miejscu robi?by to samo, co do innych tematów poruszanych nie wypowiadam si? bo ka?dy m?dry wie najlepiej...

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 20:39   

Asiunia2801 napisał/a:
chodzi?o mi o te osoby, co nie studiuj? bo im sie nie chce,
z?otko chyba jeszcze ?ycia nie znasz, ojjjj nie znasz
niektórzy mo?e nawet i chc? ale maj? inne obowi?zki na sobie jak praca i utrzymanie rodziny , to nie jest takie hop-siup,
Oj wida? , ?e co poniektórzy nie wiedza co o znaczy zarabiac na siebie , p?acic rachunki i czasem zaznac g?odu.
Nie kazdemu mamusia czy tatus daj? do r?czki kiesoznkowe a ich nic nie obchodzi poza nauk? na studiach.
Wi?c prosze nie wyskakuj z tekstem ze nie studiuj? bo im sie nie chce bo w tym momencie mnie z?o?cisz.
~~~~~~~~~~

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 06-03-2010, 20:41   

kajman001, te? sie dosta?am na AGH zrezygnowa?am z dziennych bo raz chcia?am studia zaoczne ?eby pracowa? i mie? swoja kase, dwa nie da?abym sobie tam rady....nie mam g?owy do przedmiotów matematycznych i po prostu matmy nie umiem. Dobrze zrobi?am bo kole?anka po pó? roku z tamt?d odesz?a a sta?a lepiej z matmy ode mnie. To uczelnia dla ludzi z twardym ?ebem to si? zgadzam, ale ka?da uczelnia ma swoje plusy i minusy. Mo?na studiowa? rolnictwo czy maszynistwo czy jeszcze co? innego (przyk?ady) i sie podnieca? ze si? studiuje na UJ, a pó?niej nie mie? pracy po tym kierunku. Cieszcie si?, ?e u Was jest naj naj...

[ Dodano: 06-03-2010, 20:43 ]
gela, mo?e nie znasz takich osób ja znam i wiem, ?e s?, mo?e nie jest ich du?o, ale takie przypadki te? si? zdarzaj?

[ Dodano: 06-03-2010, 20:57 ]
gela, jak to antybiotyk nie dzia?a na wirusa??????Co Ty opowiadasz :P

De La Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2010, 21:11   

Asiunia2801 napisał/a:
co do lekarzy nie bed? si? na ten tematy wypowiada? bo ka?dy wie jacy s? lekarze...chocia? pewnie ka?dy inny na ich miejscu robi?by to samo,

kolejna dziwna wypowiedz z Twojej strony <sciana>
Nalezysz do partii moze?
Nie wierze, ze po dobrych studiach w sensie ... dobre, jest zapotrzebowanie na rynku na tego typu osoby to jak ktos wszystko przemysli i jest madry to dobrze na tym wyjdzie.
Najgorsze jest to, ze zycie nie jest proste, i podjecie dobrej decyzji nie zawsze wychodzi.
Ostatnio zmieniony przez Croolick 06-03-2010, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 06-03-2010, 21:33   

No ale tak jest jak si? ma i?? na studia tylko po to ?eby sobie studiowa? to po co w ogóle na nie i?? o to mi chodzi?o, po to si? studiuje ?eby w ?yciu by?o w?a?nie lepiej, facet nawet gdy nie ma studiów to sobie poradzi ze znalezieniem pracy, a dziewczyna??? Co mo?e robi? bez studiów i to po liceum, chyba, ?e ma sko?czone technikum co jest dobrym rozwi?zaniem, prace znajdzie cie?ko bo cie?ko ale znajdzie....co do wyboru studiów wybiera si? takie, które si? lubi ?eby pó?niej by?o ?atwiej przyswaja? wiedz?, ewentualnie wybiera sie takie studia na jakie zawody jest zapotrzebowanie, ?eby pó?niej by?o co robi? i gdzie znale?? prac?. Ka?dy mo?e pój?c na studia i studiowa? byleby studiowa? tylko co pó?niej....

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 21:43   

Asiunia2801, w jakim ty swiecie zyjesz :)
w dzisiejszych czasach laski s? po liceach i maja stanowiska w firmach nie ma?e, a dlaczego ??? wystarczy , ?e tu i ówdzie sie usmiechna i pochyl? i moment prace maj? , ;) w dzisiejszych czasach albo masz szczescie, albo kombinujesz, albo bardzo sie starasz. nie ma innych wyjsc ;)
~~~~~~~~~~

%Asiunia2801 
VIP 139

Wysłany: 06-03-2010, 21:50   

No to widzisz....nie pomy?la?am o tym tylko, ?e w dzisiejszych czasach s? jeszcze laski, które si? nie u?miechaj? i nie wypinaj?, ?eby dosta? prac?

[ Dodano: 06-03-2010, 21:52 ]
no ale fakt brutalna rzeczywisto??..

gela 
Moderator
139 Team

Wysłany: 06-03-2010, 22:01   

Asiunia2801, no niestety sie mówi, ale laski teraz w?asnie po liceach tak dostaja prace, przez ?ózko, sa w tym dobre i tak zarabiaja wiecej od tych co sa po studiach. Niestety, ale zycie takie jest niesprawiedliwe
~~~~~~~~~~

Odpowiedz do tematu