.: Forum Clubu 139 :. Strona Główna .: Forum Clubu 139 :.
Forum klubu 139.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: gela
04-02-2009, 18:13
Najlepszy sposob na stres i zalamanie ?
Autor Wiadomość
dj edy 
VIP 139
139 Team

Muzyka: trance, house
Nr. Użytkownika: 4
Wysłany: 11-12-2006, 09:31   Najlepszy sposob na stres i zalamanie ?

Nie wierze ze sa osoby ktore zawsze sa szczesliwe i zadowolone z zycia. Prawdziwe zycie nie polega wylacznie na zabawie i radosci. Dlatego ciekawi mnie jak znosicie takie fatalne dni. Wtedy kiedy nic Wam nie wychodzi wszystko jest przeciwko Wam. Ja akurat ostatnio mam pecha ale nie dokonca los tak mi zrobil a raczej glupota i naiwnosc albo moze zbyt duze zaufanie. Tak czy inaczej tez idzie sie wkoncu zalamac. Najczesciej jest tak jak w przyslowiu ze nieszczescia chodza parami i co wtedy??? Co robicie?

+Little Kristin 

Muzyka: Wszelaki :)
Nr. Użytkownika: 1732
Wysłany: 11-12-2006, 09:38   

Jesli jest juz naparwde ?le to zazwyczaj p?acze bo p?acz uwalnia wszystkie negatywne emocje i oczyszcza cia?o i dusze z w?ciek?o?ci i smutku. Drugim sposobem jest wyjscie na krotki lub dlugi spacer najbardziej "lubie" w nocy kiedy jest spokoj na ulicy i nie ma nikogo bo wtedy wszystkie mysli zbieraja sie do kupy i wychodzi jakies rozwiazanie lub sie poprostu uspokajam. Jeszcze jednym dosc smiesznym i moze niezbyt zdrowym jest jedzenie czekolady :) Jestem od niej uzalezniona i zawsze mam cos kolo siebie czekoladowego :) Rodzice sie juz nauczyli ze zawsze musze miec czekolade a najlepiej Kinder Bueno bo wtedy to od razu mam usmiech na twarzy :)

A edy co do osób wiecznie szczesliwych i zadowolonych z zycia znam taka. Jest to moja wspó?lokatorka z akademika Agneiszka. Naprawde mieszkam z nia od prawie 3 miesiecy i musze powiedziec ze nigdy przez ten czas nie widzialam jej smutnej ani tym bardzie przygnebionej. Zawsze usmiechnieta i patrzaca na swiat z perspektywy prawdziwego optymisty :) Az czasami sie dziwie czy to mozliwe :) Chyba ze az tak dobrze potrafi ukrywac emocje ale watpie. Onan poprostu taka jest

"Przyjaciel jest jak cichy anio?- unosi nas, gdy nasze skrzydla zapomnialy jak latac..."

forget-me-not
[Usunięty]

Nr. Użytkownika: -1
Wysłany: 11-12-2006, 10:38   

Cz?sto tak bywa, ?e szcz??cie mnie opuszcza :cry: i wtedy staram si? nie za?amywa?, ale to jest bardzo trudne. Od jakiego? czasu prowadz? pami?tnik (ale nie taki zwyk?y, który pisze si? codziennie). Ja pisz? wtedy, kiedy jest mi bardzo ?le :cry: Oczywi?cie dobrym sposobem jest te? jedzenie czekolady (w?a?nie teraz to robi?, bo mi bardzo smutno). Inny sposób to taki, ?e ciemn? nock? siadam sobie przed domem i p?acz? - to naprawde pomaga.

%mezzi 
VIP 139

Zaproszone osoby: 3
Muzyka: Progressive
Nr. Użytkownika: 666
Wysłany: 11-12-2006, 14:19   

dj edy, ipod z muzyka klasyczna, spacer i rozmyslanie :) dla mnie to najlepsze co moze byc
www.myspace.com/luccamentone

+Kasiaczek 

Muzyka: techno, house
Nr. Użytkownika: 2926
Wysłany: 11-12-2006, 14:27   

jest tak czasami ze wszystko sie pier**** ale jakos sobie radze, czasem wystarczy czekolada i naprawde humor mi sie poprawia chociaz bywaja chwile ze... szkoda gadac, wtedy chyba placz pomaga... :???:

dj edy 
VIP 139
139 Team

Muzyka: trance, house
Nr. Użytkownika: 4
Wysłany: 11-12-2006, 14:35   

No myslalem ze to tylko tamten tydzien caly taki mialem ale wlasnie dostalem telefon i wiem ze ten tez lepszy nie bedzie :( Zaczyna sie :(

---KolczU--- 

Zaproszone osoby: 1
Muzyka: ..ALL...=P
Nr. Użytkownika: 3372
Wysłany: 11-12-2006, 14:51   

hmmm......najlepsze jak sie ma takie z?e dni to kiedy znajdzie sie ktos.....kto potrafi zasiac choc odrobinke nadzieji czy jakiejs pozytywnej my?li.......z regu?y i tak to niepomaga...bo wiadoma sprawa ze sami sobie musimy radzic z takimi sprawami.....ale milutko jest czasem zobaczyc ze jest ktos ....komu zalezy na tym ....zebysmy niebyli smutni ....i zeby?my jakos pozytywnie patrzyli na wszystko....... :wink: ..Nio a wiadoma sprawa.....ze Zle sobie jest.....ale po z?ych dniach zaaawsze nadchodz? dobre......nieraz odrazu...a nieraz trzeba poczekac :grin: nio ale przyjda..... a ja osobi?cie przeruznie radze sobie z takimi z?ymi dniami.....z regu?y siedze gdzie? sam.....s?ucham muzyki.....lub wsiadam na motorek i wtedy znikaj? wszyystkie problemy.....chwilowo ...ale wtedy sie o tym niemy?li......czasem tez znajdzie sie jakas zajawka i zrobi sie cos zwariowanego z jakimis bliskimi osobami..... :mrgreen: to pomaaaga choc na chwilke zapomniec i pozytywnie nastawic.... :mrgreen:

%ptys 
VIP 139

Zaproszone osoby: 9
Muzyka: Electro House
Nr. Użytkownika: 1587
Wysłany: 11-12-2006, 17:17   

Tak szczerze powiem Wam ze nie mam takiego sposobu, ktory by zawsze mi pomagal w poprawieniu chumoru! Przez cale zycie gdy dochodzilo do takich sytuacji ze bylem zalamany, zamykalem sie w sobie na jakis czas i nikt nie byl mi w stanie pomoc. Pamietam ze miewalem nawet czasem taki okres ze w totalnym zalamaniu nie mialem juz zadnych checi do ?ycia. Nie widzialem zadnego sensu w tym wszystkim! Nic mi nie wychodzilo, w sql sie pogorszylo, w klubie szlo mi beznadziejnie itd. Jednak niekiedy moglem liczyc na przyjaciol i dzieki nim wkoncu znow moglem sie usmiechac. Teraz gdy mam swoja druga polowke rzadko miewam zly chumor, a jesli juz do tego dochodzi to jest osoba ktora zawsze zna na to lekarswo :*

+BoBy 

Muzyka: Hardstyle
Nr. Użytkownika: 2050
Wysłany: 11-12-2006, 18:46   

W mojej sytuacji, gdy mam takie dni s?ucham muzyki a dok?adnie moich ulubionych setów pomaga zawsze, bo zapominam o wszystkim :wink:

%krop 
VIP 139

Muzyka: Trance
Nr. Użytkownika: 615
Wysłany: 11-12-2006, 19:04   

Patrzac na te wypowiedzi to kobiety wr?cz KOCHAJA czekolady ktore dzia?aj? na nie koj?co gdy maja z?e dni, natomiast facei jak to wpsomnial ptys, potrzebuj? ,,druga polowke,, bo wiadomo jedna niewystarczy :razz:
A tak na powaznie to mi ciezko sie nieusmiechac :mrgreen: ogólnie zawsze jestem pozytywnie nastawiony do wszystkiego i nieprzejmuje sie jakimis drobnostkami typu niepowodzenie w .... szkole , bo po co?... a z?otego ?rodka na smutek to chyba niema ciezko mi powiedziec bo praktycznie rzadko mam jakies za??mki ale bardzo wazni w takich momentach staj? sie PRZYJACIELE - dzieki Wam ze jestescie :wink:

%Ulcia 
VIP 139

Muzyka: hard nutka
Nr. Użytkownika: 266
Wysłany: 11-12-2006, 19:07   

czasami mam takie chwile zalamania ktore trwaja dlugo i najczesciej w takich sytuacjach placze wieczorami w swoim pokoju gdy nikt mnie nie widzi, niekiedy objadam sie czekolada pomaga ona ale na krotka mete, bardziej pomaga mi to ze nie mysle o tym problemie bo gdy juz zaczne myslec o tym to pograzam sie coraz bardziej w dolku i wtedy naprawde trudno jest sie z tego wygrzebac i wtedy czas jest najlepszym lekarstwem, a jezeli juz musze rozwiazac jakis problem to zwracam sie do mojej mamy ona nigdy mnie nie zawiodla i jest moja najleprza przyjaciolka i zawsze znajdzie jakies rozwiazanie, zawsze wtedy mi mowi: jesli nie da sie problemu przeskoczyc to trzeba go obejsc /sa jedank sprawy o ktorych jej nie mowie :razz: /

+Little Kristin 

Muzyka: Wszelaki :)
Nr. Użytkownika: 1732
Wysłany: 11-12-2006, 19:08   

krop napisał/a:
kobiety wr?cz KOCHAJA czekolady

krop A kto wczoraj u Majka zjadl wszystkie praktycznie czekoladki :) Ja i Benia :) seseseseses..... :twisted:

"Przyjaciel jest jak cichy anio?- unosi nas, gdy nasze skrzydla zapomnialy jak latac..."

+SCANDAL 

Muzyka: HH Techno
Nr. Użytkownika: 3949
Wysłany: 11-12-2006, 19:48   

jak mam do?a to ide albo do piwnicy pocwiczyc sobie troszke albo wymiatam na sale i smigam sobie potem jestem zrelaksowany i jest ok :grin: albo rozmawiam z Wiola :razz: albo z Monisi? albo z kim? innym hehe zawsze ktos poprawi mi humor nie ma jak przyjaciele :cool:

%Pszczo?a 
VIP 139

Muzyka: Electro
Nr. Użytkownika: 3316
Wysłany: 11-12-2006, 19:56   

Ja je?li mam do?a to przewaznie zamykam sie w swoim pokoju,leze na ?ozeczku,p?acze i s?ucham muzyczki i to mi pomaga :wink: Czasem lubie takze wybrac sie na d?ugi spacer,najlepiej kiedy jest juz ciemno i tak sobie porozmy?lac troszke :wink: Zawsze pomaga!!! Ale kiedy jest juz tak bardzo tragicznie to zawsze mog? liczy? na moich super przyjació? i za to im dziekuje!

%dodar 
VIP 139

Muzyka: wszystko
Nr. Użytkownika: 4225
Wysłany: 11-12-2006, 20:28   

tak naprawde to chyba nikt nie chce ?apa? do?a.Ale ?ycie jest troche inne niz nam sie wydaje a my jestesmy tylko ludzmi majacymi uczucia.Wiec latwo ulegamy emocjom i tym pozytywnym i niestety negatywnym.I ja mam takie dni <na szczescie jest ich niewiele> ale jednak sa a wtedy lubie pobyc sama w ciszy i pomyslec o tym co mnie dreczy.Tak jak +Little Kristen lubie wieczorne spacery to naprawde pomaga no i oczywiscie kinder bueno tez jest dobre. :grin: a to co dobre nigdy nie jest zle.Aha i czasem dobrze jest z kims pogadac nawet obcym, wy?alic sie komus bo taka osoba jest obiektywna nie zna cie i czasem lepiej doradzi i wyslucha niz przyjaciel.Zdarza mi sie rowniez reagowac troche agresywnie porzucac czyms no i niestety krzyczec na bliskich a to nie jest dobre wyjscie bo mi nie pomaga a pó?niej musze jeszcze przepraszac :oops:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi